Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas! W dniu 18.02.2016 r. w Przedszkolu “Michałek” odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno 🙂 To wyjątkowe wydarzenie poprowadził dobrze znany i lubiany przez dzieci Pan Robert Delegiewicz. Zapraszał do tańca, wspólnego śpiewu, gier i zabaw przygotowanych specjalnie na tę okazję. Wszyscy świetnie się bawili i już nie możemy doczekać się balu za rok!

Autor wpisu