Dnia 25.03 2019 r. w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “Krajobraz Zimowy”, którego organizatorem była nauczycielka przedszkola Pani Ewelina. Wzięło w nim udział placówki przedszkolne w dwóch kategoriach wiekowych 5 lat oraz 6 lat.
Komisja, w składzie: wicedyrektor Przedszkola Pani Julita, nauczyciele Pani Ewelina i Marzena ze wszystkich przedszkolnych prac wyłoniła zwycięzców.
Prace oceniane były pod kątem staranności, pomysłowości oraz względnej samodzielności dziecka.
W uroczystości rozdania nagród uczestniczyły dzieci z opiekunami. Wszystkie dzieci, które zostały nagrodzone prezentami z dyplomami, a każde Przedszkole otrzymało dyplom za udział w konkursie. Ponad to po rozdaniu nagród czekał na wszystkich słodki poczęstunek.
Bardzo serdecznie gratulujemy!

Autor wpisu