Dnia 12 czerwca tego roku o godzinie 10.00 w Aqua Zdrój – Centrum Aktywnego Wypoczynku, odbył się III etap konkursu „Wodny Świat Wałbrzycha” organizowanym przez Wodociągi Wałbrzych, który połączony był z uroczystym finałem całego konkursu. Nasze przedszkolaki wzięły udział w II etapie – Kreatywność, gdzie zadaniem konkursowym było stworzenie pracy plastycznej w dowolnej formie, która będzie obrazować hasło: WODA WOKÓŁ NAS. Wysłaliśmy wiele prac, udało się jedynie Lenie Świerkowskiej z grupy Elfów otrzymać wyróżnienie. III etap miał formę przeglądu talentów. Nasze przedszkolaki zaśpiewały autorską piosenkę „Woda, woda pyszna woda !”. Nie udało się wygrać, ale dzieci otrzymały dyplomy za udział.

Oto galeria zdjęć obu etapów:

Folder Gallery Error: Unable to find the directory wp-content/uploads/2015/07/woda.

Autor wpisu