Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi dzieci w Przedszkolu MICHAŁEK szykowały  się na spotkanie z ZAJĄCZKIEM.

W tym roku bardzo wszyscy  martwiliśmy  się czy Zajączek dotrze do naszego  przedszkola i przedszkolaków, bo na dworze śnieg i mróz. Zajączka jednak nie przestraszyła zimna i bez problemu odnalazł drogę do Przedszkola!  Niezauważony przez nikogo poukrywał upominki dla naszych milusińskich. Dzieci szukały ukrytych przez Zajączka czekoladowych jajek  w salach, w szatni i w różnych zakamarkach naszego Przedszkola J. Oj, zajączek w tym roku miał dużo pracy, jednak uśmiechy na buziach przedszkolaków pewnie mu wynagrodziły ten trud!!! Ale było radości i uciechy!!!

Folder Gallery Error: Unable to find the directory wp-content/uploads/2015/04/zajac.

Autor wpisu