W dniu 23 kwietnia 2015r. nasze Przedszkolaki z grup „0” wzięły udział w organizowanych przez Centrum Aktywnego Wypoczynku „Aqua Zdrój zawodach sportowych pod nazwą „Współzawodnictwo przedszkoli i klas O”.


Nasze przedszkole reprezentowali:
1. Aleksandra Gajewska
2. Natalia Wojnarowska
3. Alicja Filipska
4. Emilia Michalak
5. Lena Świerkowska
6. Natalia Rączka
7. Aleksander Kostecki
8. Kazimierz Surowiecki
9. Joachim Nerkowicz
10. Adrian Różycki
11. Igor Korzycki
12. Marcin Matusiewicz
W ostatecznej rywalizacji nasza dzielna „12” – zajęła „8” miejsce na 14 drużyn startujących. Każde z dzieci otrzymało pamiątkowy medal oraz voucher na wejście na basen  Dziękujemy naszej drużynie oraz rodzicom i kibicom, którzy na trybunach głośno zagrzewali nas do walki.

Folder Gallery Error: Unable to find the directory wp-content/uploads/2015/05/aqua.

Autor wpisu