ul. Obrońców Westerplatte 39 w Wałbrzychu
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 8 roku. Ferie u Nas to: 10 dni niezapomnianych wrażeń, 10 godzinna, codzienna opieka wykwalifikowanej kadry w godzinach od 6:30 do 17:30, ciekawe zajęć, oraz całodniowe wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek.

balwan

 

Aby zapisać dziecko wystarczy tylko:
1. Wypełnić i złożyć komplet dokumentów, w terminie do dnia 29 stycznia 2016 roku.
2. Opłacić koszty organizacji dwutygodniowego pobytu na feriach,
w wysokości 280 zł/osoba (wyżywienie i organizacji zajęć).

  • 01.02.2016 (PONIEDZIAŁEK) – Dzień z historią – Wyjazd autokarem do Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Górnym – zapoznanie z historią, zwiedzanie muzeum w którym obejrzeć można między innymi.: czołg T-72,
  • 02.02.2016 (WTOREK) – Dzień zdrowia i sportu – zajęcia sportowe pod okiem wykwalifikowanej kadry połączone z zwiedzaniem oraz zapoznaniem się z pracą masażystów i fizjoterapeutów zatrudnionych Poradni PROFMED.
  • 03.02.2016 (ŚRODA) – Dzień z Wałbrzyskim Muzeum Porcelany – zwiedzanie Wałbrzyskiego Muzeum połączone z warsztatami ceramicznymi
  • 04.02.2016 (CZWARTEK) – Dzień Tańca – nauka różnego rodzaju tańców połączona z poczęstunkiem w ramach Tłustego Czwartku
  • 05.02.2016 (PIĄTEK) – Dzień sztuki – zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnego rodzaju technik plastycznych dzieci oraz elementów arteterapii.
  • 08.02.2016 (PONIEDZIAŁEK) – Dzień z Nauką – wycieczka do EksploraParku podczas której dzieci w atmosferze nauki i zabawy poznają świat.
  • 09.02.2016 (WTOREK) – Dzień Pizzy – zajęcia warsztatowe w pizzerii podczas których dzieci pod okiem doświadczonego pizzmena własnoręcznie wykonają z dostępnych produktów pizze które następie zostaną wypieczone i zjedzone
  • 10.02.2016 (ŚRODA) – Dzień Języków Obcych – nauka języków obcych poprzez zabawę prowadzona przez dwóch wykwalifikowanych nauczycieli.
  • 11.02.2015 (CZWARTEK) – Dzień eksperymentów -. najłatwiej uczymy się przez samodzielne doświadczenia dlatego organizujemy dzień zabaw badawczych i eksperymentów.
  • 12.02.2016 – (PIĄTEK) – Dzień Młodego Dziennikarza – warsztaty dziennikarskie prowadzone przez Redaktor Naczelną Gazety Wrocławskiej Panią Sylwię Królikowską. dzieci wykonaj projekt swojego pisma w którym zamieszczone zastaną wykonane podczas zajęć prace. Dodatkowo dzieci zwiedzą redakcję Gazety Wrocławskiej oraz siedzibę Telewizji Dami.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Autor wpisu